Vážení rodiče, milí přátelé,

přejeme vám všem mnoho zdraví a štěstí v roce 2024.

Velice vám všem děkujeme za vaši přízeň, spolupráci a podporu na školních akcích a zapojení se do charitativní činnosti.

V roce 2023 jsme společně podpořili Den boje proti rakovině (květinkový den), Nadaci Život dětem o.p.s (srdíčkový den), útulek pro psy a kočky AniDef, adoptovaná zvířata v ZOO Praha.

Nákupem kalendářů podporujeme studia chlapce v Indii. Kalendáře s obrázky našich dětí je stále možné zakoupit prostřednictvím třídních učitelů.
Cena jednoho kalendáře je 200,-Kč.

Na co se můžeme těšit v nejbližší době?

Nejbližší akcí je 1. reprezentační ples Dlouhásku, na který vás srdečně zveme.

Ples proběhne v pátek 26. 1. 2024 od 20:00 hodin v sále Masarykovy koleje ČVUT, Thákurova 1, Praha 6.
Vstupenky lze zakoupit v kanceláři školy u paní hospodářky Renaty Sázavské, bude i možnost zakoupit vstupenky na místě. Vstupenka stojí 250,-Kč.

Další zimní akcí bude tradiční Masopustní karneval, který bude ve čtvrtek 8. 2. 2024
ve školní jídelně. Trojlístek zimních akcí doplní Dlouhásek má talent v úterý 27. 2. 2024.

Těšíme se na setkání s vámi při všech akcích i mimo ně.

Za vedení školy
Renata Riedlová, Veronika Šindelová, Lenka Krummerová